Ziew dobry!

czy wiedza, którą wypracujesz na konferencji Leniwce HR musi zostać tylko w głowach uczestników stolika?

Jako Calamari, wierzymy, że zdecydowanie warto dzielić się nią dalej! Może to być początek świetnych rozmów nie tylko podczas konferencji, ale też po niej, w świecie online.

Dlatego mamy dla Was konkurs, w którym za publikację merytorycznych podsumowań stolików, zarówno Ty, jak i Twoi znajomi, możecie wygrać:

  • Książki branżowe dla Ciebie i Twoich znajomych 📚
  • Vouchery na urlop o wartości 200 zł 🌴

Jak Wziąć Udział?

1. Dziel się wiedzą:
Opublikuj merytoryczny post na LinkedIn zawierający kluczowe wnioski ze stolika, w którym weźmiesz udział. Możesz to zrobić w formie tekstowej, zdjęcia notatek, lub nagrania wideo. Pamiętaj, by oznaczyć trójkę znajomych oraz profile @calamarihr i @leniwcehr.
2. Taguj i inspiruj:
Oznacz w poście trzy osoby, dla których Twoje notatki będą wartościowe i zachęć ich do podzielenia się wiedzą na ten sam temat. One też mogą wziąć udział w konkursie, tworząc merytoryczny post, dodając oznaczenia oraz zgłaszając go na naszej stronie.
3. Wybierz nagrody:
Uzupełnij formularz, który znajduje się na dole tej strony, gdzie umieścisz link do swojego posta, wybierzesz książki z listy i podasz dane do Paczkomatu.
Ważne:

📚 Możesz podzielić się wiedzą więcej niż jeden raz - każdy post to jedna książka! (max 3, tyle ile sesji stolikowych :))

📆 Notatki możesz publikować do tygodnia po konferencji - tj do 18.04.2024, dopiero wtedy zostanie zamknięta strona konkursu.

🌴 Vouchery na urlop zostaną rozdane autorom/rkom najbardziej merytorycznych postów i ogłoszone na Linkedinie Calamari.
Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.