Jak to działa?

W oparciu o złożony i zaakceptowany wniosek urlopowy w systemie generowana jest karta urlopowa pracownika. Elektroniczne potwierdzenie udzielenia urlopu może pobrać zarówno pracodawca jak i pracownik. Zaawansowany system do zarządzania urlopami umożliwia także tworzenie kartoteki urlopów oraz zapewnia sprawny dostęp do wszelkich dokumentów związanych z absencją pracowników zgromadzonych w jednym miejscu

W jaki sposób powstaje karta urlopowa pracownika?

Pracownik zgłasza elektroniczny wniosek urlopowy za pomocą aplikacji mobilnej lub strony WWW, a ten automatycznie trafia do akceptacji przełożonego.

Program do urlopów informuje uprawnioną osobę mailowo oraz notyfikacją na telefon o konieczności akceptacji.

Po zaakceptowaniu wniosku, osoba ubiegająca się o urlop zostaje poinformowana o akceptacji, a odpowiadająca wnioskowi indywidualna karta urlopowa pracownika może zostać pobrana lub wydrukowana.

Co zawierają karty urlopowe?

Elektroniczne karty urlopowe pracowników uwzględniają wszystkie informacje, jakie zawiera tradycyjna, najczęściej papierowa, karta:

  • rodzaj urlopu,
  • przedział czasowy,
  • liczba dni.

Roczna karta urlopów

W oparciu o zgłoszone urlopy powstaje kartoteka urlopów pracownika stanowiąca podsumowanie – najczęściej roczne – wykorzystanego urlopu. Taka karta urlopowa roczna uwzględnia wszystkie dni wolne wykorzystane w ramach urlopu wypoczynkowego wybranego pracownika.

Bądź nowoczesny – pracuj efektywniej i dbaj o środowisko

System Elektroniczne wnioski urlopowe to pozytywne korzyści dla środowiska płynące z ograniczenia stosowania dokumentów papierowych oraz skuteczna optymalizacja pracy w firmie. Kartoteka urlopów, jak i elektroniczne karty urlopowe pracowników, to dokumenty tworzone w systemie automatycznie. Dzięki temu, wybierając Calamari, oszczędzasz czas konieczny do prowadzenia tradycyjnej dokumentacji papierowej, a który dzięki aplikacji poświęcisz na rozwój swojego biznesu.

Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.