Dołącz do 125.000+ zadowolonych pracowników ze 106 krajów

Zarządzanie wnioskami o urlop bezpośrednio z komunikatora Slack - integracja Calamari

Wyeliminuj papierowe wnioski i prowadź ewidencję przez Slack

Nie musisz opuszczać Slacka, żeby złożyć wniosek urlopowy lub inny rodzaj nieobecności. Możesz to zrobić bezpośrednio z poziomu komunikatora, by nie rozpraszać się podczas pracy.

Dzięki integracji z Calamari managerowie mogą równie szybko rozpatrzyć wnioski.

Wypróbuj za darmo
Licznik czasu pracy w Slack - Integracja Calamari

Wygodnie rejestruj czas pracy i przerwy

Prowadź ewidencję czasu pracy bezpośrednio ze Slacka. Każdy pracownik otrzyma powiadomienie na początku i końcu dnia pracy, aby zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Rejestrowanie i kontrola czasu pracy nigdy nie były tak proste. Nie musisz nawet otwierać aplikacji Calamari, ponieważ z poziomu Slacka bez problemu możesz zarządzać swoim czasem pracy. Dodatkowo możesz łatwo śledzić czas spędzony na różnych projektach bez konieczności przełączania się między różnymi narzędziami.

Wypróbuj za darmo

Więcej funkcji

Składanie wniosków

Pracownicy mogą poprosić o czas wolny bezpośrednio ze Slacka – nie ma potrzeby odwiedzania naszej aplikacji webowej lub mobilnej.

Synchronizacja statusu

Dzięki synchronizacji Calamari-Slack statusy zmienią się automatycznie w dniach nieobecności. Twoi współpracownicy widzą kiedy ktoś jest na urlopie, pracuje zdalnie, czy jest poza biurem.

Lista obecności

Sprawdź listę obecności – wszystkich pracowników w organizacji bądź wybranego zespołu. Łatwiej zarządzaj rozkładem czasu pracy i zadań oraz efektywnie planuj czas pracy i popraw płynność pracy zdalnej.

Powiadomienia

Pracownicy otrzymują bezpośrednie powiadomienia o statusach wniosków urlopowych. Menedżer otrzymuje powiadomienia o oczekujących wnioskach urlopowych do zatwierdzenia, oraz może ustawić przypomnienia o zbliżających się świętach i nieobecnościach.

Akceptacja wniosków

Akceptowanie elektronicznych wniosków urlopowych zaledwie jednym kliknięciem. Gdy otrzymasz powiadomienie o wniosku o urlop wypoczynkowy, wciśnij przycisk „Akceptuj” w okienku Slacka.

Historia wniosku urlopowego

Menedżerowie zobaczą całą historię wniosku o zmianę ewidencji lub zgłoszenia urlopowego. Mogą przejrzeć poprzednie działania, jeśli proces akceptacji ma kilka etapów.

Rejestracja czasu pracy

Pracownicy mogą rejestrować swój czas pracy bezpośrednio ze Slacka i nie zapominać o tym dzięki powiadomieniom.

Dostępne limity

Dzięki integracji, każdy może sprawdzić własne limity czasu wolnego z podziałem na rodzaje i liczbę pozostałych dni wolnych.

Świętowanie urodzin

Calamari na bieżąco informuje zespół o zbliżających się urodzinach, dając możliwość wspólnego świętowania tych wyjątkowych dni!

Import profili pracowników

Szybko zaimportuj profile pracowników do Calamari, za pomocą integracji ze Slackiem.

Obłożenie biura

Dzięki kanałom Calamari możesz zobaczyć, ile osób aktualnie pracuje zdalnie lub z biura.

Logowanie ze Slackiem

Bezpiecznie loguj się do Calamari, bez pamiętania dodatkowego hasła, za pomocą pojedynczego logowania (ang. single sign-on).

Komendy Slack

Wpisz „/calamari” lub „/calamari help”, aby wyświetlić listę wszystkich dostępnych poleceń. Za pomocą komend można wnioskować o urlop, sprawdzać plany obecności pracowników, zatwierdzać wnioski i nie tylko.

Prosta konfiguracja

Jak integrować się ze Slackiem?

  1. Jeśli nie posiadasz konta w Calamari, zarejestruj się na darmowy okres próbny.
  2. Zaloguj się do Calamari na konto z uprawnieniami administratora
  3. Wejdź do Calamari w sekcję Konfiguracja -> Integracje -> Slack i kliknij przycisk „Integruj”
Automatyczna synchronizacja

Usprawnij pracę dzięki synchronizacji z ulubionymi narzędziami HR

Połącz Calamari z aplikacjami, z których korzystasz każdego dnia, by sprawniej zarządzać nieobecnościami i czasem pracy.

Podnieś skuteczność zespołów

Pozbądź się blokerów – wypróbuj system do zarządzania czasem pracy przez 14 dni za darmo i skup się na rozwoju biznesu.

Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Wsparcie od pierwszego dnia
Darmowe 14 dni
Szybka i łatwa konfiguracja
Brak potrzeby technicznych umiejętności

“Calamari jest narzędziem, które pojawia się dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebne. Po prostu rozwiązuje nasze problemy”

– Parker R.VP, People, Mission & Culture at Brightspot

Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.