Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Wyeliminuj papierowe wnioski i prowadź ewidencję przez Slack

Nie musisz opuszczać Slacka, żeby złożyć wniosek urlopowy lub inny rodzaj nieobecności. Możesz to zrobić bezpośrednio z poziomu komunikatora, by nie rozpraszać się podczas pracy.

Dzięki integracji z Calamari managerowie mogą równie szybko rozpatrzyć wnioski.

Wygodnie rejestruj czas pracy i przerwy

Prowadź ewidencję czasu pracy bezpośrednio ze Slacka. Każdy pracownik otrzyma powiadomienie na początku i końcu dnia pracy, aby zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Rejestrowanie i kontrola czasu pracy nigdy nie były tak proste. Nie musisz nawet otwierać aplikacji Calamari, ponieważ z poziomu Slacka bez problemu możesz zarządzać swoim czasem pracy. Dodatkowo możesz łatwo śledzić czas spędzony na różnych projektach bez konieczności przełączania się między różnymi narzędziami.

Więcej funkcji

Składanie wniosków

Pracownicy mogą poprosić o czas wolny bezpośrednio ze Slacka – nie ma potrzeby odwiedzania naszej aplikacji webowej lub mobilnej.

Synchronizacja statusu

Dzięki synchronizacji Calamari-Slack statusy zmienią się automatycznie w dniach nieobecności. Twoi współpracownicy widzą kiedy ktoś jest na urlopie, pracuje zdalnie, czy jest poza biurem.

Lista obecności

Sprawdź listę obecności – wszystkich pracowników w organizacji bądź wybranego zespołu. Łatwiej zarządzaj rozkładem czasu pracy i zadań oraz efektywnie planuj czas pracy i popraw płynność pracy zdalnej.

Powiadomienia

Pracownicy otrzymują bezpośrednie powiadomienia o statusach wniosków urlopowych. Menedżer otrzymuje powiadomienia o oczekujących wnioskach urlopowych do zatwierdzenia, oraz może ustawić przypomnienia o zbliżających się świętach i nieobecnościach.

Akceptacja wniosków

Akceptowanie elektronicznych wniosków urlopowych zaledwie jednym kliknięciem. Gdy otrzymasz powiadomienie o wniosku o urlop wypoczynkowy, wciśnij przycisk „Akceptuj” w okienku Slacka.

Historia wniosku urlopowego

Menedżerowie zobaczą całą historię wniosku o zmianę ewidencji lub zgłoszenia urlopowego. Mogą przejrzeć poprzednie działania, jeśli proces akceptacji ma kilka etapów.

Rejestracja czasu pracy

Pracownicy mogą rejestrować swój czas pracy bezpośrednio ze Slacka i nie zapominać o tym dzięki powiadomieniom.

Dostępne limity

Dzięki integracji, każdy może sprawdzić własne limity czasu wolnego z podziałem na rodzaje i liczbę pozostałych dni wolnych.

Świętowanie urodzin

Calamari na bieżąco informuje zespół o zbliżających się urodzinach, dając możliwość wspólnego świętowania tych wyjątkowych dni!

Import profili pracowników

Szybko zaimportuj profile pracowników do Calamari, za pomocą integracji ze Slackiem.

Obłożenie biura

Dzięki kanałom Calamari możesz zobaczyć, ile osób aktualnie pracuje zdalnie lub z biura.

Logowanie ze Slackiem

Bezpiecznie loguj się do Calamari, bez pamiętania dodatkowego hasła, za pomocą pojedynczego logowania (ang. single sign-on)

Komendy Slack

Wpisz „/calamari” lub „/calamari help”, aby wyświetlić listę wszystkich dostępnych poleceń. Za pomocą komend można wnioskować o urlop, sprawdzać plany obecności pracowników, zatwierdzać wnioski i nie tylko.

Zmień swój HR na lepsze

Użyj Slack do zarządzania nieobecnościami i śledzenia czasu pracy. 14 dni za darmo.

Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia

Prosta konfiguracja

Jak integrować się ze Slackiem?

  1. Jeśli nie posiadasz konta w Calamari, zarejestruj się na darmowy okres próbny.
  2. Zaloguj się do Calamari na konto z uprawnieniami administratora
  3. Wejdź do Calamari w sekcję Konfiguracja -> Integracje -> Slack i kliknij przycisk „Integruj”

Usprawnij pracę dzięki synchronizacji z innymi narzędziami HR

Połącz Calamari z aplikacjami, z których korzystasz każdego dnia, by sprawniej zarządzać nieobecnościami i czasem pracy.

Włącz integrację za pomocą jednego kliknięcia i synchronizuj dane automatycznie:

Wygodne logowanie
Powiadomienia
Synchronizacja kalendarzy
Szybki onboarding pracowników
Zarządzanie w Twoich aplikacjach