Tomasz Wachowiak
Marka Antymateria została powołana do życia z jedną misją w sercu. Spełniamy marzenia naszych klientów o lekkich, ładnych rowerach, idealnie dostosowanych do potrzeb, funkcji i rzecz jasna gustu!
Szczegóły klienta
Specjalizacja
Branża
Sprzedaż i produkcja rowerów
Rok powstania
Ilość pracowników
11
Wywiad z
Tomasz Wachowiak
  —  
Dyrektor Zarządzający
Strona internetowa
Przejdź do strony

Jak to z nami było?

W momencie, kiedy liczba pracowników przekroczyła kilka osób, do zarządzania nieobecnościami w firmie przestał wystarczać współdzielony arkusz online.

Konieczność zmiany:

Zależało nam, by w jednym miejscu gromadzić wszystkie dane zatrudnionych osób, a także informacje dotyczące ich urlopów i innych nieobecności. Kluczowa dla nas była możliwość łatwej integracji z systemem księgowym. Szukaliśmy różnych rozwiązań w sieci, a kilka z nich testowaliśmy równolegle z Calamari.

Oczekiwania spełnione:

Calamari ma bardzo wygodny interfejs. Nie stara się też rozwiązywać na siłę zbyt wielu problemów. Większość systemów ma zbyt rozbudowaną funkcjonalność do naszych obecnych potrzeb. Dodatkowo Wasze narzędzie miało dobry stosunek jakości do ceny oraz wygodną formę użycia (SaaS).

Jesteśmy małą organizacją bez wydzielonych działów, ale każdy sklep i serwis rowerowy zyskał na wprowadzeniu Calamari. Narzędzie to znacząco uprościło proces planowania i zarządzania urlopami oraz godzinami pracy, co jest kluczowe, biorąc pod uwagę nasz niewielki zespół i konieczność zapewnienia ciągłości operacji w każdej z naszych lokalizacji. Pracownicy przyzwyczaili się do korzystania z Calamari w kilka dni.

Jako mała firma, cieszymy się z prostoty i funkcjonalności, jakie oferuje Calamari, oraz z oszczędności czasu i zasobów, które wcześniej musieliśmy przeznaczać na manualne zarządzanie HR.

Dodatkowo:

Historie naszych klientów

Zmień swój HR na lepsze

Wypróbuj Calamari przez 14 dni za darmo.

Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.