Polski Standard Płatności – właściciel polskiego systemu płatności mobilnych BLIK, który umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności.
Szczegóły klienta
Specjalizacja
Płatności mobilne
Branża
Usługi finansowe
Rok powstania
2014
Ilość pracowników
51 — 200
Wywiad z
  —  
Strona internetowa
Przejdź do strony

Jak to z nami było?

Tak naprawdę pewna osoba zaproponowała nam produkt Calamari, przyjrzeliśmy się i doszliśmy do wniosku, że byłoby to bardzo dobre rozwiązanie dla naszej nowoczesnej, informatycznej firmy.

Konieczność zmiany:

Przed wdrożeniem tego systemu wnioski urlopowe były w formie papierowej, a obieg informacji z nimi związany dość wydłużony. Z czasem postanowiliśmy spróbować innego – elektronicznego rozwiązania. Na początku obawialiśmy się, ze jeśli zaczniemy wdrażać nowoczesne technologie, będzie z tym więcej pracy i będzie to trudne w obsłudze.

Oczekiwania spełnione:

System okazał się prosty i intuicyjny, a wszelkie obawy zostały szybko rozwiane. Pracownicy mówili: „Fajnie dziewczyny, ze to wdrożyłyście, super narzędzie”. Nie potrzebowaliśmy żadnych szkoleń, bo nie było ani jednej osoby, która by przyszła, aby się zapytać jak korzystać z nowego rozwiązania.

Jeśli chodzi o dostosowanie do polityki firmy, też nie miałyśmy żadnych problemów. W naszej firmie są zarówno pracownicy, jak i współpracownicy. Calamari wyszło nam naprzeciw i pozwoliło łatwo ich podzielić. Pomimo niewielkiej ilości pracowników, posiadamy także różne rodzaje rozwiązań urlopowych, które bez problemu też dało radę dostosować, nawet bez potrzeby pomocy zespołu Calamari. Uważamy, ze produkt jest rewelacyjny.

Dodatkowo:

Dzięki lepszemu przepływowi i współdzieleniu informacji, komunikacja bardzo się poprawiła, czego w ogóle się nie spodziewaliśmy. Wszyscy, zawsze i wszędzie, mają dostęp do systemu i mogą sprawdzić wszelkie nieobecności pracowników.

Aplikacja jest bardzo przyjazna dla użytkownika, jak i dla osoby która zarządza tym systemem. Da się ją łatwo przystosować do polityki firmy, a pomoc w obsłudze nie jest w ogóle potrzebna. Poleciłybyśmy ją w każdej firmie, gdzie nadal są używane wnioski papierowe. Od początku współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, tylko jeszcze jakby kawę i herbatę robiło po przyjściu do pracy to by było idealnie!

Historie naszych klientów

Zmień swój HR na lepsze

Wypróbuj Calamari przez 14 dni za darmo.

Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.