Calamari umożliwia wygodne planowanie urlopów w oparciu o elektroniczne wnioski urlopowe. Na ich podstawie tworzona jest ewidencja urlopów – jeden spójny system, do którego każdy z pracowników posiada dostęp. Dzięki Calamari automatycznie powstaje pełna, elektroniczna ewidencja nieobecności wszystkich pracowników firmy, a Ty możesz zapomnieć o prowadzeniu ręcznej listy urlopowej.

Jak działa elektroniczna ewidencja urlopów?

Planując e-urlopy, wystarczy, że pracownik za pomocą strony WWW lub aplikacji mobilnej Calamari, zgłosi elektroniczny wniosek urlopowy do swojego przełożonego. Wniosek taki zawiera wszelkie informacje odnośnie absencji – jej rodzaj, czas trwania, a także wskazuje na osobę, która ma zastąpić danego pracownika podczas jego nieobecności. Na podstawie tych informacji automatycznie powstaje ewidencja urlopów pracownika.

Pobierz elektroniczną kartę urlopów pracownika

W oparciu o każdy zaakceptowany wniosek tworzona jest także karta urlopów, którą może pobrać zarówno pracownik, jak i pracodawca. Karta ewidencji urlopów wypoczynkowych dostępna w formie elektronicznej, podobnie jak prowadzona online ewidencja urlopów każdego pracownika, to nie tylko znaczne ułatwienie dla przełożonych i pracowników, ale i korzyści dla środowiska płynące z ograniczenia zużycia papieru.

Integracje, eksport – jakie jeszcze możliwości daje system Elektroniczne wnioski urlopowe?

pozwala także na eksport ewidencji urlopów do pliku Excel i wygodne tworzenie raportu wniosków. Ponadto, dzięki możliwości integracji programu z systemami kadrowo-płacowymi, ewidencja urlopów może zostać przeniesiona również do takiego systemu w Twojej firmie. Dzięki temu wygodnie wyliczysz płace każdego pracownika.

Sprawny obieg elektronicznych wniosków urlopowych, ewidencja urlopów pracownika i karta urlopów to tylko część możliwości, jakie daje Calamari. Zaawansowany system, realizując wszelkie działania online, skutecznie wspomaga eliminację kłopotliwej papierologii oraz pozwala zaoszczędzić czas związany z ręcznym przygotowywaniem dokumentów. W oparciu o wnioski urlopowe, system HR Calamari pozwala:

oraz na wiele innych działań wpływających na efektywne zarządzanie biznesem. Wypróbuj Calamari i przekonaj się, jak sprawnie może przebiegać ewidencja urlopów w Twojej firmie.

Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.