Elektroniczna rejestracja czasu pracy to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia optymalizację dokumentowania i zarządzania czasem pracy pracowników online. Innowacyjne rozwiązanie Calamari to między innymi technologia iBeacon i aplikacja mobilna, które eliminują papierową dokuemntację i znacznie zmniejszają czas potrzebny na prowadzenie ewidencji czasu pracy w organizacji. **Wybierz innowacyjny system RCP i zadbaj o dokładność pomiaru czasu pracy w swojej organizacji.

Jak działa nowoczesny system rejestracji czasu pracy?

Nowoczesna metoda rejestracji czasu pracy wykorzystywana przez Calamari opiera się na technologii iBeacon. Beacony to małe elektroniczne urządzenia – mniej więcej wielkości pudełka zapałek – które umiescza się w biurze. Są one kompatybilne z aplikacją mobilną, którą pracownicy instalują na swoich telefonach. Dzięki nim elektroniczna rejestracja czasu pracy odbywa się automatycznie, gdy pracownik wejdzie w zasięg beacona. Urządzenie emituje sygnał bluetooth o promieniu do 50 m, dzięki czemu pozwala, by program do zapisywania godzin pracy samodzielnie rejestrował godziny wejścia i wyjścia pracownika.

System RCP online działa przez cały dzień pracy, zapisując każde kolejne wyjście poza zasięg rejestratora i powrót do niego. W oparciu o to ustalany jest czas pracy danego pracownika, zapisany w programie do liczenia godzin pracy. To niezawodne rozwiązanie pozwalające w pełni kontrolować, czy w firmie prawidłowo realizowany jest harmonogram czasu pracy.

Rejestracja czasu pracy online przebiegająca w oparciu o nowoczesną technologię iBeacon, doskonale sprawdzi się w biurach, firmach usługowych i produkcyjnych. Umożliwia zapisowanie czasu pracy i usprawnia zarządzanie frekwencją. Dodatkowo pozwala włączyć powiadomienia dotyczące nieprawidłowości i kiedy czytnik RCP zarejestruje spóźnienie pracownika, program RCP poinformuje o tym przełożonego. Pracownik może otrzymywać powiadomienia o zbliżającej się godzinie rozpoczęcia i zakończenia pracy, by unikać spóźnień i przestrzegać ustalonego harmonogramu pracy.

Jeden program do rejestracji czasu pracy – wiele korzyści

System RCP, ewidencjonując wejścia i wyjścia każdego pracownika, tworzy również elektroniczną listę obecności. W odróżnieniu od tej tradycyjnej, nie wymaga ona żadnych podpisów, przez co pozwalając zaoszczędzić czas i zapewnić kompletną, wolną od błędów ewidencję czasu pracy.

A co, jeśli pracownik zapomni zabrać ze sobą telefon z aplikacją? Zaawansowany system rejestracji czasu pracy Calamari to elastyczne narzędzie, które umożliwia także ręczną edycję czasu pracy. Dodatkowo, system wskazuje informacje m.in. o przerwach i spóźnieniach. Wybierz Calamari i sprawdź, ile korzyści przyniesie Twojej organizacji nowoczesny program do zapisywania godzin pracy.

Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.