Jeta Krasnkji
Allied Trucking of Florida to jednak z największych grup przewozowych na Florydzie, która skupia się na dostarczaniu materiałów. Oferuje wyspecjalizowany transport kruszców oraz konkurencyjne ceny, z których słynie w całym kraju.
Szczegóły klienta
Specjalizacja
Transport
Branża
Transport
Rok powstania
1983
Ilość pracowników
51-100
Wywiad z
Jeta Krasnkji
  —  
HR Manager
Strona internetowa
Przejdź do strony

Jak to z nami było?

Konieczność zmiany:

Potrzebowaliśmy oprogramowania, które pozwala na zarządzanie wszystkimi naszymi 5 podmiotami prawnymi w jednym oprogramowaniu i zapewnia przejrzysty widok nieobecności dla wszystkich naszych pracowników w jednym kalendarzu. Intuicyjny interface i prostota zgłaszania nieobecności była dla nas równie istotna

Oczekiwania spełnione:

Calamari szukaliśmy w internecie. Oferowało najlepszą cenę i usługi, których potrzebowana nasza firma. Jest niezwykle przyjazne użytkownikowi. Czym różni się od innych narzędzi? Szybkim raportowaniem i zgłaszaniem nieobecności w dniach, a nie godzinach.

Nasi pracownicy bardzo dobrze przyjęli Calamari. Szybko się do niego przyzwyczaili i pokochali je, odkąd tylko zobaczyli, jak bardzo ułatwia proces zgłaszania nieobecności i przechowuje dokumnety ich dotyczące.

Calamari rozwiązało nasze problemy w 100%.

Dodatkowo:

To, co spodobało nam się najbardziej, to przyjazny użytkownikowi interface, możliwość raportowania w dniach oraz przejrzysty kalendarz nieobecności. Integracja Calamari z Office365 zredukowała ilość pracy i błędy we wnioskach urlopowych o połowę, dzięki synchronizacji informacji.

Historie naszych klientów

Zmień swój HR na lepsze

Wypróbuj Calamari przez 14 dni za darmo.

Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.