Sebastian Petrescu
DontPayFull pomaga ludziom płacić mniej i oszczędzać pieniądze za pomocą kuponów zniżkowych i specjalnych ofert. Każdy, kto robi zakupy i chce zapłacić za nie mniej, jest naszym klientem. DontPayFull powstała 7 lat temu po pewnym czasie pracy w branży marketingu afiliacyjnego. W pewnym momencie pomyśleliśmy, że to dobry moment na założenie własnej firmy, ponieważ widzieliśmy dużo miejsca na innowacje w tej branży.
Szczegóły klienta
Specjalizacja
Kody rabatowe
Branża
E-commerce, marketing
Rok powstania
2012
Ilość pracowników
~30
Wywiad z
Sebastian Petrescu
  —  
COO
Strona internetowa
Przejdź do strony

Jak to z nami było?

Zanim zaczęliśmy używać Calamari, utrzymywaliśmy zarządzanie frekwencją w pliku Excel.

Konieczność zmiany:

W pewnym momencie zdecydowaliśmy, że powinniśmy inteligentniej śledzić czas spędzany w biurze. Przetestowaliśmy ponad 20 aplikacji i rozwiązań dostępnych na rynku i okazało się, że Calamari najlepiej służy naszym interesom. Teraz jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu śledzenia czasu, jaki my i nasi pracownicy spędzają w biurze.

Oczekiwania spełnione:

Przed wyborem Calamari przetestowaliśmy ponad 20 różnych aplikacji. Bardzo spodobał nam się system raportowania i opcje konfiguracji, jakie oferowało Calamari. Na korzyść przemówił także bardzo prosty proces meldowania i wymeldowywania się z pracy, a także fakt, że Calamari posiada aplikację mobilną i integrację ze Slackiem. To, że cena Calamari jest zależna od wielkości organizacji stanowiło kolejny punkt dla Calamari.

Calamari oceniam też jako system najłatwiejszy do wdrożenia i najłatwiejszy do korzystania przez pracowników. I to był jeden z powodów, dla których wybraliśmy Calamari na pierwszym miejscu. Jego implementacja sprawiła, że wszyscy stali się bardziej odpowiedzialni i bardziej świadomi czasu spędzanego w biurze, dzięki czemu praca działu HR stała się łatwiejsza i szybsza.

To, co ja i moi współpracownicy lubią w Calamari najbardziej, to oferowane przez nich integracje. Cały czas używamy Slacka, więc integracja z tym komunikatorem jest bardzo pomocna. To bardzo prosty i wygodny sposób na monitorowanie godzin pracy, zarządzanie prośbami o urlop oraz obecnością w biurze. A ponieważ wszyscy używamy Slacka, oszczędzamy czas na wszystkich tych operacjach.

Dodatkowo:

Wdrożenie Calamari zwyczajnie zaoszczędziło nasz czas. Myślę, że wszystkie nasze działy zdobyły dodatkowe, cenne minuty każdego dnia, a HR prawdopodobnie zyskał ich najwięcej. Między innymi z tego względu poleciłem Calamari innym firmom. Myślę, że to narzędzie dobrze nadaje się do każdego rodzaju organizacji, która chce śledzić czas pracy w inteligentny i wygodny sposób.

Historie naszych klientów

Zmień swój HR na lepsze

Wypróbuj Calamari przez 14 dni za darmo.

Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.