Martyna Iwat
SentiOne to wszechstronne narzędzie do social listeningu wykorzystujące zaawansowane algorytmy do wykrywania tonu i kontekstu wypowiedzi.
Szczegóły klienta
Specjalizacja
Technologia
Branża
Platforma konwersacyjna SI, Narzędzia do Social Listeningu
Rok powstania
2011
Ilość pracowników
100
Wywiad z
Martyna Iwat
  —  
Strona internetowa
Przejdź do strony

Jak to z nami było?

Potrzebowaliśmy sprawdzonego rozwiązania, któremu możemy zaufać. Zdecydowaliśmy się na Calamari na podstawie rekomendacji jednej z osób, która miała wcześniej do czynienia z tym systemem HR.

Konieczność zmiany:

Nim zdecydowaliśmy się na Calamari, mieliśmy szansę wypróbować wiele innych narzędzi, ale nie każde z nich było w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Calamari to narzędzie doskonale dostosowane do polskich wymogów prawnych w rozsądnej cenie, w związku z czym wybór był oczywisty.

Oczekiwania spełnione:

Calamari to bardzo intuicyjne narzędzie, które nie wymaga dodatkowego szkolenia dla nowych pracowników. Są oni w stanie korzystać ze wszystkich niezbędnych funkcjonalności po krótkiej prezentacji narzędzia.

Dodatkowo:

Dział Customer Service Calamari jest na bardzo wysokim poziomie. Za każdym razem, gdy kontaktujemy się z obsługą klienta, otrzymujemy pomoc tego samego dnia. Świetny support – nic dodać, nic ująć.

Historie naszych klientów

Zmień swój HR na lepsze

Wypróbuj Calamari przez 14 dni za darmo.

Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.