Michał Juda
SHOWROOM to najpopularniejsza w Polsce platforma skupiająca starannie wyselekcjonowane marki i projektantów mody.
Szczegóły klienta
Specjalizacja
Handel elektroniczny, Moda
Branża
Moda
Rok powstania
2012
Ilość pracowników
11 — 50
Wywiad z
Michał Juda
  —  
Założyciel Showroom
Strona internetowa
Przejdź do strony

Jak to z nami było?

Po pewnym czasie staliśmy się już zbyt dużą firma, żeby nadal zarządzać urlopami w tak wielu różnych miejscach, jak to do tej pory robiliśmy (w plikach Excela, w mailach czy na papierze). Tak naprawdę każdy dział firmy miał swoje sposoby, więc każdy robił to trochę inaczej.

Konieczność zmiany:

Chcieliśmy to zmienić i wybraliśmy Calamari. Jeśli chodzi o zarządzanie czasem pracy, wcześniej posiadaliśmy po prostu oddzielne miejsce, w którym trzymaliśmy te dane. Więc kiedy Calamari wprowadziło nowy moduł Clockin, stwierdziliśmy ze jeszcze lepiej byłoby mieć wszystkie dane na temat wszelkich obecności i nieobecności w jednym miejscu i dlatego to także wdrożyliśmy.

Oczekiwania spełnione:

Przyznam szczerze, ze nie sprawdzałem tak naprawdę innych rozwiązań, gdyż po tym jak przetestowaliśmy Calamari, wydawało nam się to odpowiednie i nie było sensu szukać dalej. Funkcje, które od początku nam się spodobały to między innymi integracje – logowanie przez Google czy zgłaszanie urlopów przez Slack’a. Slack jest chyba najwygodniejszy dla naszych pracowników – i tak każdy codziennie loguje się do niego, więc, używając komendy może przy okazji zarejestrować swoją obecność. W miarę fajne są też poziomy uprawnień i procesy akceptacji – można nadzorować w firmie kto, do czego ma dostęp i kto akceptuje poszczególne urlopy. Podoba nam się tez to ze zespół Calamari nas słucha i sporo rzeczy, które im zaproponowaliśmy wdrożyli, co nam ułatwiło organizacje pracy.

Dodatkowo:

Dzięki Calamari mamy po prostu porządek i spójność danych we wszystkich działach – wszystko jest w jednym miejscu. Co więcej, przedtem praca z domu tak naprawdę była, ale taka nieoficjalna – oficjalnie pojawiła się dopiero wraz z Calamari. Poza tym dzięki wspólnemu kalendarzowi i integracjom każdy pracownik dobrze wie, kiedy inne osoby są w pracy, kiedy pracują zdalnie czy tez kiedy są na urlopie, czy na lunchu, co jest bardzo fajne. Wcześniej były takie sytuacje, ze osoby z jednego działu nie wiedziały, co się dzieje z osobami z drugiego działu. Mamy spore biuro i nie zawsze widzi się wszystkich na żywo. Calamari rozwiązało takiego typu problemy, wiec generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni i wszyscy sobie chwalą.

Obecnie mniej czasu zajmujemy sie kwestiami papierkowymi i rozliczaniem tego wszystkiego, co wpływa na dużą oszczędność czasu. Na pewno zwiększyła się tez produktywność. Dzięki większej przejrzystości pracownicy łatwiej mogą sobie planować spotkania oraz wszelkie prace.


Historie naszych klientów

Zmień swój HR na lepsze

Wypróbuj Calamari przez 14 dni za darmo.

Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Szybka konfiguracja
Bezpieczeństwo danych
Wsparcie od 1 dnia
Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.