Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Instrukcja obsługi siebie to niesamowicie przydatn narzędzie. Dzięki niemu Twoi współpracownicy mogą szybciej Cię poznać. Work with Me poprawia komunikację w zespołach i pomaga uniknąć nieporozumień.

To również świetne narzędzie do autorefleksji, dzięki któremu zrozumiesz swój sposób pracy, wartości i motywacje. Przeczytaj nasz merytoryczny artykuł o Work with Me i dowiedz się, w jaki sposób poprawi Twoją pracę oraz przeczytaj podsumowanie z naszego spotkania LinkedIn Audio, by dowiedzieć się, w jaki możesz taką instrukcję obsługi wykorzystać.

Wiemy, jak wiele można skorzystać na tym rozwiązaniu i uważamy, że każdy powinien stworzyć swoją instrukcję obsługi, dlatego mamy dla Ciebie szablon Work with Me zawierający wszystkie pytania, które zamieściliśmy w Work with Me w Calamari Core HR, do testowania którego gorąco zachęcamy.

Szablon możesz skopiować i edytować zgodnie ze swoimi potrzebami. Możesz też podzielić się nim z innymi osobami.

work%20with%20me%20szablon

Wiedza HR w Twoim mailu

Otrzymuj regularne informacje i upraszczaj HR razem z nami

Dziękujemy za dołączenie!
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie!