Wykorzystujemy pliki cookies do działania naszej witryny, a także do celów analitycznych i reklamowych. Możesz włączyć lub wyłączyć pliki cookie w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Czy wiesz, że dane z Calamari możesz raportować, łączyć oraz integrować z danymi z innych Twoich systemów oraz używać ich do automatyzacji procesów?

Cały czas rozwijamy nasz produkt, tak by jak najłatwiej dostosował się do Twojego obecnego stacku technologicznego, a także aktywnie poszukujemy rozwiązań, które ułatwią Twoją pracę. 

Jednym z takich rozwiązań jest nawiązanie współpracy z firmą IT-Dev, która tworzy cyfrowe miejsca pracy w ekosystemie Microsoft, dopasowane do indywidualnych potrzeb organizacji.

Nasz partner oferuje możliwość wykorzystania Twoich danych z Calamari na potrzeby raportowania i automatyzacji procesów firmowych w środowisku Microsoft.

Obszary integracji z Microsoft

Zbierz wiedzę firmową w raportach PowerBI

Calamari posiada użyteczne raporty, które są nieocenione w codziennej pracy. Dla tych, którzy poszukują rozszerzonych możliwości, oferujemy integrację danych z Calamari z innymi systemami za pomocą PowerBI. Pozwala to na tworzenie bardziej zaawansowanych zestawień i dostosowywanie prezentacji danych do indywidualnych potrzeb. Zbieranie informacji z wielu źródeł w raportach PowerBI, otwiera nowe perspektywy dla działów HR i księgowości.

Zobacz dane bezpośrednio w Microsoft SharePoint Online i Viva Connections

Te same dane, mogą być udostępnione w narzędziach komunikacyjnych Microsoft - SharePoint Online i Viva Connections - aby w jeszcze prostszy sposób docierać do nich każdego dnia, przy okazji przeglądania firmowego intranetu

Dostosuj integrację z Intranetem firmowym i identyfikacją wizualną Brandu

Integracja może dotyczyć nie tylko danych, ale również ich wyglądu i ujednolicenia w ramach wykorzystywanych przez Twoją firmę narzędzie Microsoft, tworząc wrażenie jednego, spójnego pod względem danych i wyglądu Cyfrowego Miejsca Pracy! Specjaliści UX naszego Partnera mogą przygotować dla Ciebie dedykowane dla Twojej firmy wizualizacje standardowych komponentów PowerBI, a w razie potrzeby zaprojektować niestandardowe, unikalne wizualizacje (Power BI Visuals) bądź wykorzystać istniejące wizualizacje ze swojej szerokiej oferty, dostępnej w sklepie Microsoft

Integruj dane z Calamari w procesach

Jeśli potrzebujesz użyć danych z Calamari w procesach i aplikacjach Microsoft Power Platform z przyjemnością wesprzemy Cię i dostarczymy zestaw narzędzi, które umożliwią użycie danych z Calamari w Twoich przepływach pracy.

Calamari i Microsoft w Twoich scenariuszach biznesowych

Masz inne potrzeby, które chcesz z nami skonsultować? Podziel się z nami Twoją wizją, a my pomożemy Ci dobrać optymalne podejście do rozwiązania Twojego problemu.

A to nie wszystko - wspólnie z IT-Dev oferujemy możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów i wsparcia finansowego w realizacji powyższych aktywności!

Jeśli jesteś zainteresowany Skontaktuj się z nami!

Wiedza HR w Twoim mailu

Otrzymuj regularne informacje i upraszczaj HR razem z nami

Dziękujemy za dołączenie!
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie!